Intamplari hazli

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Intamplari hazli

Mesaj Scris de Bogdan la data de 14.06.09 19:11

Intamplarile hazli din trecutul vostru !

Bogdan
Administrator Site
Administrator Site

Mesaje Mesaje: 906
Data înscrierii Data înscrierii: 12/06/2009
Locatie Locatie: Bucuresti

http://www.lumea-mea.clubme.net

Sus In jos

Re: Intamplari hazli

Mesaj Scris de andreo.otsa la data de 15.06.09 18:28

am multe intamplari hazlii :D
una din ele este atunci cand am enervat`o pe profa de info:
deci urma ora de info si vine profa nervoasa in clasa si iese de 2 ori si ne saluta tot de 2 ori,eu am un coleg mai nebun de fel si cand profa deschidea usa clasei cu intentia de a fi auzita de directoare,el se ducea si ii inchidea usa,pana la un moment in care ii sare pepenii si pleaca din clasa si nu se mai intoarce,normal ca pentru noi a fost o bucurie imensa :) :D :D :lol!:

andreo.otsa
Membru
Membru

Mesaje Mesaje: 122
Data înscrierii Data înscrierii: 15/06/2009
Varsta Varsta: 21
Locatie Locatie: braila

Sus In jos

Mesaj Scris de Andreea16 la data de 18.06.09 21:38

da..si eu am multe intamplari hazli :D..
eram mai mica..si era prima data knd ma duceam in unirii .. si eram cu o colega..knd sa ajungem la unirii n-am avut nicio treaba...iar knd sa ne intoarcem :)) am luat dristor2 si n-am coborat la eroilor..ne-am dus mai departe =)) si knd am auzit noi k mergeam spre gara de nord incolo..aaolo mi-a fct colega mea capul calendar=)) si mi-era o rusine k se uita tot metrou' la noi:))..asa am coborat la grozavesti si acolo am intalnit o femeie mai in varsta si-am intrebat-o k sa ajungem spre eroilor ce facem:)) femeia ne-a spus..si pana la urma am ajuns la eroilor si-am luat industriilor..doamne :)) si-acum imi aduc aminte acea zi :-j bine..dar sa tinem cont k eram la inceput :))...:">:P

Andreea16
Membru
Membru

Mesaje Mesaje: 110
Data înscrierii Data înscrierii: 16/06/2009
Locatie Locatie: Bolintin

Sus In jos

Mesaj Scris de madutza la data de 07.07.09 14:25

Aveam 6 sau 7 ani si m-am urcat in varful unui bomb. Stau ce stau eu acolo si cand il vad pe tata ca trece ca sa ma dau si eu mare ca m-am putut urca pana acolo strig in gura mare "tata sunt in imparatia boambelor" si mi-am dat drumul. Am cazut jos si mi-am rupt mana, am plans o luna si ceva.

madutza
Membru Activ
Membru Activ

Mesaje Mesaje: 320
Data înscrierii Data înscrierii: 29/06/2009
Varsta Varsta: 19
Locatie Locatie: Bolintin-Vale

Sus In jos

Mesaj Scris de hey.yoo.silviu la data de 16.07.09 6:42

intr-o seara am vazut o fata in club ne avand tupeu sa ma duc la ia mam hotarat sa imi fac curaj cu cateva pahare.......intr-un final imi facusem atat de mult curaj incat mau dus prieteni pe brate acasa. foarte jenant, nu recomand nimaniu

hey.yoo.silviu
Membru
Membru

Mesaje Mesaje: 64
Data înscrierii Data înscrierii: 16/07/2009
Locatie Locatie: undeva in balkani

Sus In jos

Mesaj Scris de Marik la data de 16.07.09 15:27

frate imi amintesc cand am baut 5 pahare de martini si al 6 pahar martini cu scrum si inainte am mai baut si bere eram sa intru in coma alcolica noroc cu fratemiu :|

Marik
Membru
Membru

Mesaje Mesaje: 34
Data înscrierii Data înscrierii: 11/07/2009
Varsta Varsta: 18

Sus In jos

Mesaj Scris de Anca la data de 17.07.09 3:30

Da Bogdane:))
Din pacate eram si eu acolo:))
Akm voi figura ca martor:)) :D

Anca
Membru Activ
Membru Activ

Mesaje Mesaje: 215
Data înscrierii Data înscrierii: 15/06/2009
Varsta Varsta: 19
Locatie Locatie: Bolintin-Vale

Sus In jos

Mesaj Scris de mUmU la data de 19.07.09 6:32

pffff.........:)) mie mi-e frica de oamenii in varsta :-s sunt imprevizibili...........cand eram mic era un mos ( om batran ) de care imi era frica :)) foarte frica.......avea o fata ( chestia pe care are ochii si nasu ) rautacioasa si tipa mereu.....mai ales la mine ! akm nu mai imi e frica :D.....am trait mai mult ca el :D R.I.P mosu ....

mUmU
Moderator
Moderator

Mesaje Mesaje: 180
Data înscrierii Data înscrierii: 14/06/2009
Locatie Locatie: Zurbaua City ( se stie !)

Sus In jos

Mesaj Scris de ursu_busa la data de 10.08.09 2:18

cand m-am dat peste cap cu my best friend (claudiu) cu masina :))de 3 ori :D

ursu_busa
Membru
Membru

Mesaje Mesaje: 33
Data înscrierii Data înscrierii: 10/08/2009
Varsta Varsta: 22
Locatie Locatie: bol-v

Sus In jos

Mesaj Scris de dark_princes la data de 14.09.09 0:56

era iarna...spre primavara cand era doar gheata si noroi pe jos:)) si dau sa intru in gara... mai eram cu o colega (eu fac naveta) k sa merg la autobuz... si cand sa intru alunec si cad in fund. toti care erau afara au inceput sa rada... eu ma simteam asa d aiurea :oops: :oops: :oops: ....si a doua zi knd am intrat in gara am auzit niste voci: " uite-o pe tipa care a facut cunostinta cu pamantu" sa mor de rusine :oops: :x

dark_princes
Membru
Membru

Mesaje Mesaje: 114
Data înscrierii Data înscrierii: 12/09/2009
Varsta Varsta: 22
Locatie Locatie: brasov

Sus In jos

Mesaj Scris de Mihaela la data de 14.09.09 22:22

Imi aduc aminte de intamplarile hazlii pe care le-am avut alaturi de colegii si colegele mei/mele ...una dintre ele este cand jucam alergata prin scoala... ...si tipau profii dp noi... ....alta intamplare se pertrece intr-o zi de Sf.Andrei cand ne-am luat la bataie cu usturoi ...la ora de Mate...cand l-am lovit din gresala pe Dmn prof de Mate cu un usturoi in cap... ...alta cand am pus toti din cls banii si am cumparat o sticla de sapanie ...dar ce sapanie de copii... ...de fructe de padure...cand a bubuit dotu' a sarit sapania pe pereti aia frum si albi....sau facut pereti rozi....
O cls de ...Multe intamplari

Mihaela
Membru
Membru

Mesaje Mesaje: 59
Data înscrierii Data înscrierii: 14/09/2009
Varsta Varsta: 20
Locatie Locatie: Sabareni

Sus In jos

Mesaj Scris de sunshinegold21 la data de 17.05.10 20:53

am multe intamplari hazlii:)
una dintre ele s`a intamplat cand faceam farse la telefon,si incercam sa o convingem pe o baba ca e la emisiunea "Cine stie castiga",am rasp mai multe intrebari deale ei,dar ea tot nu ne credea.Asa ca i`am sp sa se uite pe Prima,ptr ca este in direct.Si cand s`a uitat,nici n`am apucat sa zic eu sau ea ceva,cand prietena mea imi smulge telefonu din mana si tipa cat o tin plamanii "Sunteti la farsele lu` jugaru shucaruu!!!OUouOuOu!!" si ne`a facut semn sa aplaudam! Vai! AM aplaudat si am ras pana ne`a durut burta!Sau,alta data,tot cand faceam farse,am nimerit un om mai in varsta,si incep eu: "Alo,familia Budulescu?" mosu`: "Dada,Radulescu!":)) eu:"Puteti sa mi`o dati la telefon pe Cristina?" mosu`" Cristina e plecata la tara,la Dorohoi" [eu deja nu mai puteam de ras abia ma abtineam" eu:"Si cand vine acasa?" mosu`:"Maine sau astazi seara,sun`o mai tarziu!" mosu: "Da` cine esti tu?" eu:"Aaaa..o prietena mai veche!" Mosu`:"aaaa...cea din Italia?" eu "Dadada,spuneti`i ca am cautat`o!" mosu: "Bine,pa!"eu: "Pa,o sa o sun mai pe seara!" mosu:bine!
~> vaaii am ras o groaza de faza asta!Chiar am nimerit`o cu "CRISTINA":)):))=))

sunshinegold21
Membru
Membru

Mesaje Mesaje: 135
Data înscrierii Data înscrierii: 14/04/2010
Varsta Varsta: 16
Locatie Locatie: Isaccea

http://tipa-tare-alexa.hi5.com

Sus In jos

Mesaj Scris de uly_buly la data de 04.06.10 18:03

na veneam de la scoala cu colegii:)) si vad pe drum un caine cu ruda de salam in gura:)) vai nu mai puteam de ras:)) zice o colega uite i bun de dat pe youtube...:)) alta faza...tot azi 04.06.2010 :)) la scoala...eram in ora de isto..si na colegii mei mai nebuni baietii or vazut motociclisti..care erau din alta tara:)) si un coleg o plecat acol...si altu striga de pe geam...imi zicea cum se zice te iubesc ziceam eu i love you si el striga in gura mare:)) mo intreabat cum se zice cretin si o strigat la aia...si pe engleza zicea baby ce sexy esti:))

uly_buly
Membru
Membru

Mesaje Mesaje: 1
Data înscrierii Data înscrierii: 04/06/2010
Varsta Varsta: 17
Locatie Locatie: timisoara

Sus In jos

Mesaj Scris de Dolly la data de 19.07.10 21:57

eu eram in tabara shi profa nu ne lasa in camera la baieti....shi baitii aveau camera fix sub noi asa ca eu am legat de adidas un siret shi dadeam cu adidasul in geam ca sa vb pe geam.....cand vb noi...vine profaaa....toate fetele la geam cu spatele la usaa...shi ne ciupe profa de cur....pnm m-am speriat de moarteeee

Dolly
Membru
Membru

Mesaje Mesaje: 128
Data înscrierii Data înscrierii: 12/06/2010
Locatie Locatie: Constanta

Sus In jos

Mesaj Scris de Zuzu chick la data de 21.07.10 14:27

S`o intamplat in semestru doi :)) knd am fost cls a 5-a :))

in pauza aia de 20 de minute ;;) Noi ii zicem pauza de 10 :)) sau pauza mare :)...in fine :)) aveam 2 masii in clasa langa geam :) [noi suntem la etaju` 2 >:) ]..stau io relaxata pe masa:)) si vine un coleg care sta in fata mea si zice sa ma dau mai incolo :)) k is prea grasa si n`are loc =)) io knd am auzit :)) m`o bufnit rasu` si i`am zis sa se dea el mai incolo k el ii gras :))...nho ne impingeam unu in altu si dintr`o data se rupe un picior de la masa =))...[slaba masa :-"]....
Ne dam amandoi jos de pe ea si incepem sa dam vina unu pe altu :))
Si cand o venit dirigu in clasa si o vazut masa q un picior rupt :)) o intrebat k cine o rupt`o :)) Si ma ridic io :)) si zic : "Io domn` diriginte ! Cu bou de zaharie " :)) cand o auzit si el si colegii o inceut sa rada cu foc :)))

:P

Zuzu chick
Membru
Membru

Mesaje Mesaje: 88
Data înscrierii Data înscrierii: 20/06/2010
Locatie Locatie: Ineu Ciiiity :X jud arad

http://lady-gaga666.hi5.com

Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus