Dan Balan -Chica Bomb

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Dan Balan -Chica Bomb

Mesaj Scris de mRs la data de 22.01.10 0:12

Dan Balan este moldovean si din moldovean a ajuns sa stea in LA si sa filmeze cu cele mai scumpe fotomodele...Acesta a fost in trupa Ozone care facea ravagii la germani.Clipul este cea mai noua lanasare a acestuia.. .. cu toate ca , sincer sa fiu videoclipul cu tipele il face renumit ( :)) ).Mayra Munoz este tipa cu castile si ochelarii.. ..Daca v-ati indragostit de vreuna lasatimi PM si va spun numele lor::) http://www.youtube.com/watch?v=jWxnI8-5LEg

mRs
Membru
Membru

Mesaje Mesaje : 18
Data înscrierii Data înscrierii : 24/11/2009
Varsta Varsta : 22
Locatie Locatie : Bolintin-Vale

Sus In jos

Re: Dan Balan -Chica Bomb

Mesaj Scris de bb_girl la data de 23.01.10 3:03

Eu vă zic numele lor şi dacă nu-mi daţi PM 8)

bb_girl
Membru
Membru

Mesaje Mesaje : 115
Data înscrierii Data înscrierii : 06/08/2009
Varsta Varsta : 23
Locatie Locatie : Tg Mures

Sus In jos

Mesaj Scris de fluturascuaripilerupte la data de 16.02.10 22:58

Deci Dan Balan omul acela moldovean care a ajuns sa filmeze in LA, este chiar talentat...nu sunt fana ...dar ultima lui piesa este cam slabuta...tipele fac toti banii..... cum romania este o tara de...Oameni Normali...deh toti se uita la formele acelea rotunde :P ...SALIVARE PLACUTA....!!!!

fluturascuaripilerupte
Membru
Membru

Mesaje Mesaje : 10
Data înscrierii Data înscrierii : 11/02/2010
Locatie Locatie : undeva departe:D

Sus In jos

Mesaj Scris de vibber la data de 18.02.10 20:46

nu cred ca esti in masuri sa critici romania. Romania este asa din cauza ca romanii ce traiesc in ea a dat renumele asta;)... Romania este doar un nume, "interiorul conteaza" :)) ... si app ... nu e neaparata nevoie sa fii bucurestean sau orasean sa ajungi la holywood;)... nu asta te face sa ai talent, si fetele ... sa fim seriosi, io cel putin am vazut mai "bune" fete in romania decat in videoclip... asta rezulta ca romanii sunt "obisnuiti" cu astfel de fete... si altii sunt mai salivanti decat romanii... ca totusi suntem dti "tara cu cele mai frumoase fete". Kiss

vibber
Membru
Membru

Mesaje Mesaje : 13
Data înscrierii Data înscrierii : 14/02/2010
Locatie Locatie : Vibers city;x

Sus In jos

Mesaj Scris de fluturascuaripilerupte la data de 21.02.10 15:22

Sunt in foarte mare masura sa critic Romania atata timp cat traiesc in ea si vad o gramada de imbecilitati si o gramada de incompetenti in materie de muzica ce isi arata formele, fac playbeck si gata mari artisti/artiste.Si inca ceva "VBBER" ...citeste comentul anterior si ai sa-ti dai seama ca lectia pe care tot incerci tu sa mi-o explicti in cea mai mare parte este aberatie ... :lol!:

fluturascuaripilerupte
Membru
Membru

Mesaje Mesaje : 10
Data înscrierii Data înscrierii : 11/02/2010
Locatie Locatie : undeva departe:D

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 13:34

Continut sponsorizat

Sus In jos