Fenomene stranii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Fenomene stranii

Mesaj Scris de alexmata la data de 01.03.10 19:52

Salut tuturor!!! Sun Alex Matache un tanar in varsta de 16 ani si eu cred in existenta fantomelor...da ele exista.Ce interes ar avea sa spuna ca exista fantome sau extraterestrii..Unii fac haz pe chestiile astea iar altii.Credeti ca cei de la NASA ar spune ca exista extraterstii...Poi maine poimaine il vezi pe Irinel pe luna :))). Nu am nimic cu el dar asta este adevarul. Asa cum este Dumnezeu reprezentand binele asa este si Satan(Satana) reprezentand raul...Unii spun ca daca nu vad nu cred,Nu exista Dumnezeu!!! prostii dastea...Dumnezeu este in fiecare dintre noi... Stati linistiti ca nu o sa vedeti niciodata iar cand o sa vedeti o sa va para rau...Asa ca nu cercetati si crede-ti in Dumnezeu...Va spun ca ele Exista 100%!!! :P

Daca vreti sa vorbim pe tema aceasta Y!M: alex_matache2007

alexmata
Vizitator

Sus In jos

Re: Fenomene stranii

Mesaj Scris de Dolly la data de 15.06.10 23:43

heey alex! shi eu sunt ft interesata de fenomenele paranormale! adik acum incerc sa aflu cum pot sa invoc spirite chiar daca asta reprezinta riscul ca spiritul invocat sa se ataseze de mn...poate vb despree astaa bye

Dolly
Membru
Membru

Mesaje Mesaje : 128
Data înscrierii Data înscrierii : 12/06/2010
Varsta Varsta : 18
Locatie Locatie : Constanta

Sus In jos

Mesaj Scris de Exactly13 la data de 16.06.10 0:10

Total de acord...Dumnezeu exista...mai ales este o chestie...faza cu pariul din acest site
http://teologie.info/ro/cuvinte-pentru-suflet/blaise-pascal-si-pariul-cu-dumnezeu.html

In schimb cu fantomele...pur si simplu nu stiu ce sa zic...multe chestii...le ai sub inconstien si uneori ai halucinatii din cauza aceasta....

Exactly13
Membru Activ
Membru Activ

Mesaje Mesaje : 162
Data înscrierii Data înscrierii : 14/06/2010
Varsta Varsta : 20
Locatie Locatie : Piatra-Neamt

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 13:32

Continut sponsorizat

Sus In jos