O intamplare

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Noutate O intamplare

Mesaj Scris de Bogdan la data de 15.03.10 2:07

Vii s-a intamplat vreodata sa aveti prieten/prietena si sa va "indragostiti" de o alta persoana in acelasi timp?

Dezvoltati :)

Bogdan
Administrator Site
Administrator Site

Mesaje Mesaje : 906
Data înscrierii Data înscrierii : 12/06/2009
Locatie Locatie : Bucuresti

http://www.lumea-mea.clubme.net

Sus In jos

Noutate Re: O intamplare

Mesaj Scris de Alice la data de 30.03.10 0:35

Vi sa inamplat vrodata sa fiti plekat/a in alta tara si prietenul/prietena sa fie cu colegul/colega de klasa si sa va spuna tot felu de vb frumosase care uh crezi k chiar asa e...

Alice
Membru
Membru

Mesaje Mesaje : 103
Data înscrierii Data înscrierii : 29/03/2010
Varsta Varsta : 20
Locatie Locatie : Dambovita

Sus In jos

Mesaj Scris de Alice la data de 30.03.10 0:37

da mi sa intamplat.......;));));)) dar nu s fiu la maxim:))):)))

Alice
Membru
Membru

Mesaje Mesaje : 103
Data înscrierii Data înscrierii : 29/03/2010
Varsta Varsta : 20
Locatie Locatie : Dambovita

Sus In jos

Mesaj Scris de sunshinegold21 la data de 14.04.10 18:57

E o adevarata drama la mine!S`a intamplat...cand eu eram indragostita de un baiat din clasa a8a..si lui ..ii placea de cea mai buna prietena a mea [cu care a fost o luna inainte sa mi se aprinda calcaiele dupa el].Si..l`am sarutat ...adica m`a sarutat ..ce conteaza..bine ca s`a intamplat!Si totul a inceput asa:eram afara cu el,inca o prietena si inca un prieten.Si eu trebuia sa plec acasa..si..nu stiu ce mi`a venit..si am zis..sa ii pup pe obraz inainte sa plec.Cand am ajuns la el,a intors obrazu` [cica instinctiv] si l`am pupat[nu sarutat] pe gura.Atunci aia au inceput sa zica ca ne`am sarutat etc..si eu..normal..ca negam..si atunci acel amic a spus "dar nu ai curajul sa il saruti" si am zis ca am tupeu[asa sunt eu].Oricum,ca trebuiau sa vina la mine sa jucam remi [singura acasa]...si atunci.. l`am sarutat.Dupa aceea ne`am jucat adevar sau provocare..si l`am mai sarutat si atunci [ne dadeau provocari].Apoi m`a sarutat el [nu mai stiu pe ce tema ne`am contrazis,si a venit la mine si m`a sarutat].Si atunci cand mi`a zis ca i`a placut,si ca mai vrea unu[dar nu am apucat sa il dau] si ca tine la mine[si inca tine cred] m`am indragostit si mai tare de el.Eram atat de indragostita incat am devenit geloasa pe prietena mea atunci cand am vazut la avatarul ei o poza cu el,si la avatarul lui o poza cu ea[mentionez ca ea stia ca sunt indragostita de el].M`am enervat,i`am dat ign,si m`am trezit ca a2a zi erau impreuna.Am suferit ff mult pentru tradarea ei..o uram!Cand o vedeam,practic,imi venea sa plang!I`am tinut bineinteles morala..ca l`a ales pe el in locu` meu..ca ne`a vandut prietenia..ca m`a tradat..fiindca vroiam cu orice pret sa se desparta!Pana la urma,dupa un timp...am inceput sa ii simt lipsa..si nu mi se mai parea asa grav ca m`a tradat..ptr ca ea era [si este] ca o sora ptr mine..asa ca i`am spus ca nu imi mai pasa ca e cu el,ca pana la urma,nu merita sa strici o prietenie ptr un baiat..nu?Si fara sa stiu..ea s`a despartit in seara aia de el..fara sa ii zic nimic...si fara sa imi zica nimic.Am aflat a2a zi la scoala,si de atunci suntem din nou BFF.Si totusi...inca il mai plac putin..dar nu ca la inceput.Pai..cam asta e povestea mea..v`am dat de citit..:D

sunshinegold21
Membru
Membru

Mesaje Mesaje : 135
Data înscrierii Data înscrierii : 14/04/2010
Varsta Varsta : 18
Locatie Locatie : Isaccea

http://tipa-tare-alexa.hi5.com

Sus In jos

Mesaj Scris de Bogdan la data de 14.04.10 21:21

Frumoasa povestea :))

Bogdan
Administrator Site
Administrator Site

Mesaje Mesaje : 906
Data înscrierii Data înscrierii : 12/06/2009
Locatie Locatie : Bucuresti

http://www.lumea-mea.clubme.net

Sus In jos

Mesaj Scris de sunshinegold21 la data de 15.04.10 16:50

ms...;x

sunshinegold21
Membru
Membru

Mesaje Mesaje : 135
Data înscrierii Data înscrierii : 14/04/2010
Locatie Locatie : Isaccea

http://tipa-tare-alexa.hi5.com

Sus In jos

Mesaj Scris de Dolly la data de 22.06.10 13:40

mdeah....eram cu un tip din sc....shi am inceput sa ma apropiii de un alt tip...asa ca i-am dat papucii acelui tip ca sa fiu liberaaa....oricum era un fraier .....a regretat mult....

Dolly
Membru
Membru

Mesaje Mesaje : 128
Data înscrierii Data înscrierii : 12/06/2010
Locatie Locatie : Constanta

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 3:32

Continut sponsorizat

Sus In jos