Id-uri de mess "vedete"

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Id-uri de mess "vedete"

Mesaj Scris de George130 la data de 09.04.11 13:54

Id de mess Alina Plugaru - alina_plgr
Id de mess Radu Baron - radubaron2
Id de mess Catrinel Sandu - catrinelsandu
Id de mess Costi Ionita - costi.ionita
Id de mess Laurentiu Duta - micutzu3sudest
Id de mess Diana Bisinicu - dianabisinicu
Id de mess Cristina Spatar - cristina_spatar
Id de mess Cristina Rus - crisstina_russ
Id de mess Mircea Radu - mirrad2005
Id de mess Silvia (Bordo) - ponia13
Id de mess Andra - andrame2
Id de mess Calin Geambasu - calin_geambasu
Id de mess Roxana Ungureanu - roxana_gucci
Id de mess Liviu Pustiu (lol) - liviupustiustar
Id de mess Cornel Pasat (Flamingo Boys) - cornelpasat
Id de mess Oana Ionita (Miss Playboy Romania) - oanaionita01
Id de mess Tedi Andreeva (blonda bulgaroaica ce canta melodia cu Costi Ionita) - krasota_1987
Id de mess Simona Sensual - simonasensual
Id de mess Elena (ex. Mandinga) - elena_pasitos
Id de mess Alina Sorescu - al_sorescu
Id de mess Mircea Badea - sorinovidiuvantu
Id de mess Gina Pistol - gina.pistol
Id de mess Nick (N&D) - nicknnd2003
Id de mess Marina Dina (blonda din emisiunea lui Morar) - marinadina18
Id de mess Dita Roxana - dita_roxana
Id messenger Skizzo Skillz: lordhavemercybwoy
Id-uri messenger GrasuXXL: douatone sau grasuix
Id messenger Cheloo: cheloo_20cmrecords
Id messenger Guess Who: calin_sokol

George130
Membru
Membru

Mesaje Mesaje : 5
Data înscrierii Data înscrierii : 09/04/2011
Varsta Varsta : 24
Locatie Locatie : Oradea

http://colta-zone.forumz.ro/

Sus In jos

Re: Id-uri de mess "vedete"

Mesaj Scris de Mrs.D la data de 12.01.12 19:46

pai frate nu am dar nu prea m-as baga pt ca stii treb sa discuti poloticos pa****me

Mrs.D
Membru
Membru

Mesaje Mesaje : 15
Data înscrierii Data înscrierii : 12/01/2012
Varsta Varsta : 19
Locatie Locatie : galati,galati

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
TEst